Dornova metoda a Bruissova masáž

je dynamická manuální terapie pro korekci kloubů a obratlů, podobná cvičení, při kterém klient aktivně spolupracuje s terapeutem. Pomáhá při akutních problémech nebo dlouhodobých bolestech v zádech a kloubech. Neuvěřitelně rychle srovnává rozdílnou délku dolních končetin, posuny obratlů (a tím řeší výhřezy plotének), vbočené palce, problémy se všemi klouby, skoliotické vybočení páteře, posuny kostrče a s tím související neplodnost, atd. Na závěr se provádí zklidňující Bruissova masáž. Dornova metoda a Bruissova masáž je určena pro klienty všech věkových kategorií. Lze pracovat jak s malými dětmi, tak se seniory, nejedná-li se o stavy vyžadující péči lékaře.

Děkujeme za pozornost našim informacím a těšíme se na objednávku termínu vaší návštěvy.

1991-2018 © Jan Samiec / Mariánské náměstí 5, 709 00 Ostrava Mariánské hory / telefon: +420 608 771 081 / IČ:65476816 Provozní doba masérny: po-pá 7-19 hodin ( dle telefonických objednávek po-ne 7-20 hodin.)

Nezvedáme-li telefon, ozveme se obratem. Práci nám usnadníte, když nebudete posílat sms, máme vypnuté vyzvánění. Těšíme se mít volné ruce, abychom se vám mohli ozvat. Děkujeme za pochopení