Indická masáž šíje, hlavy a obličeje

je z řady relaxačních masáží ale vyhrazujeme pro ni samostatný prostor a čas, protože se jedná o částečnou masáž zaměřenou výhradně na oblast šíje, hlavy a obličeje. Je jako ušitá na míru proti stavům, kdy vám praská hlava, fungujete už jen sebezapřením a valí se na vás stres a starosti. Stejně jako ostatní masáže z naší dílny zastavují stres, navozují hluboké uvolnění a vypínají přehlcenou mysl. Tato speciální relaxační masáž šíje, hlavy a obličeje je správnou volbou, jak si dokonale odpočinout a zbavit se přepětí, migrén a bolestí hlavy. Stáhne toxiny nahromaděné fyzickou i metnální aktivitou, prokrví pokožku masírovaných partií, zlepší látkovou výměnu, zásobí vaši pleť kyslíkem a živinami, vrátí vám barvu a lesk. Vaše pleť bude po masáži zdravá a svěží. K masážím používáme 100% kokosový olej. Jste-li zvyklí na svůj osvědčený kosmetický přípravek, můžete si jej s sebou přinést a masáž provedeme jím. 

Nechte se hýčkat dovednostmi rukou maséra s dlouholetou praxí v oboru při luxusní masáži šíje, hlavy a obličeje.

Děkujeme za pozornost našim informacím a těšíme se na objednávku termínu vaší masáže.

1991-2018 © Jan Samiec / Mariánské náměstí 5, 709 00 Ostrava Mariánské hory / telefon: +420 608 771 081 / IČ:65476816 Provozní doba masérny: po-pá 7-19 hodin ( dle telefonických objednávek po-ne 7-20 hodin.)

Nezvedáme-li telefon, ozveme se obratem. Práci nám usnadníte, když nebudete posílat sms, máme vypnuté vyzvánění. Těšíme se mít volné ruce, abychom se vám mohli ozvat. Děkujeme za pochopení