Klasická masáž ( Tai chi relax )

Slouží k uvolnění celého těla a uklidnění mysli. Snahou podtitulu Tai chi relax je vystihnout oč při této masáži jde. Tai Cesta, chi energie, relax uvolněním - do stavu přirozeného zdraví.

Léta praxe nám ukazují, že jakékoliv pohybové či mentální stereotypy se jakoby vrývají do organismu, ve kterém si lze přečíst vše podepsané pod vašimi potížemi. Nenahrazujeme práci lékařů! Dbáme kontraindikací např. při akutních bolestivých stavech, úrazech, onemocnění apod..

Na uvolnění se samozřejmě sehrává roli spousta faktorů. Zručností a dovednostmi maséra počínaje a útulností prostředí s vybavením, pamatujícím na nezbytný komfort a pohodlí, nekonče. Takže i zde platí, že když dva dělají totéž, nikdy to totéž není. Vaše tělo vám vždy rádo poděkuje, že jste je svěříli do rukou maséra, který ví kam, proč a jak přesně sáhnout.

Ze zpětných vazeb klientů bychom řekli, že se jedná o bod, kdy vám masér jakoby na všech frontách uleví znovuobjevením vaši přirozenosti skryté pod napětím, které vytáří plnění vašich každodenních pracovních a domácích povinnosti.

Tato Paní Masáž srovnává disbalance mezi levou a pravou, horní a dolní polovinou těla. Harmonizuje nervový systém, spouští metabolismus, čím urychluje odvod odpadních látek, uvolňuje blokovanou "zahnívající" lymfu. Obnovuje ztracenou nebo zapomenutou energii. Zbavuje bolestí celého těla, především pak bolestí hlavy, nespavosti,  psychické a fyzické vyčerpanosti. Příznivě pomáhá při rekonvalescenci po onemocněních a úrazech, kdy jsou pacienti propuštěni z jejich léčebného režimu ( v těchto případech je vhodné poradit se o vhodnosti masáží s lékařem ).  

Součástí ošetření je velepříjemná masáž plosek nohou, rukou a akupresurních drah celého těla důraznými citlivými tlaky a protahováním. Na vymasírované partie je aplikován příjemný suchý teplý zábal. Behěm masáže je tělo přikryté, odhlalené jsou ( nevyžadují-li okolnosti jinak ) pouze právě masírované partie.

Jsme vám plně k dispozici v naší útulné Oáze klidu. Pokud nepotřebujete být neustále ve spojení s okolním světem, během masírování zpravidla telefony nezvoní, potřebné se probere před a po masáží.

Masér si vyhrazuje dostatek času, aby s vámi mohl probrat potřebné před a po masáži a měl prostor k přípravě na dalšího klienta.

Děkujeme a těšíme se na objednávku termínu vaší masáže.

1991-2018 © Jan Samiec / Mariánské náměstí 5, 709 00 Ostrava Mariánské hory / telefon: +420 608 771 081 / IČ:65476816 Provozní doba masérny: po-pá 7-19 hodin ( dle telefonických objednávek po-ne 7-20 hodin.)

Nezvedáme-li telefon, ozveme se obratem. Práci nám usnadníte, když nebudete posílat sms, máme vypnuté vyzvánění. Těšíme se mít volné ruce, abychom se vám mohli ozvat. Děkujeme za pochopení