Léčebné masáže: Masáže speciální: Masáže rekondiční a cvičení:
Klasická masáž ( Tai chi relax ) Cover masáže Sportovní masáž
Indická masáž šíje a hlavy Lymfatická masáž Dornova metoda
Reflexní masáž Baňkování

Kondiční cvičení

Těhotenská masáž

   

Pracujeme s každým individuálně na míru jeho potížím.

Exotikou vonící atmosféru provází tlumená léčivá hudba. Vždy je k dispozici pramenitá voda na uhašení žízně a sladká tečka na závěr.

Během masáží se zpravidla nemluví, pokud si sami nechcete povídat. Oplýváme schopností ukončit dané téma rozhovoru a další nevytvářet, pakliže vy sami nechcete rozvézt téma nové.

Na setkání s vámi si vyhrazujeme dostatečný čas tak, aby byl prostor ke všemu potřebnému, co se odehrává při vaší návštěvě i mimo masérský stůl, včetně odpočinku a přípravy maséra na klienta dalšího.

Nezvoní telefony, osobní věci si vyřizuje masér během volna mezi masážemi.

Můžete využít možnost se po masáži osprchovat zdarma, přinesete-li si vlastní osušku a mýdlo zdarma, jinak jsou za příplatek 50 Kč k dispozici od nás.

Přehledný rozpis délky masáže versus masírované partie versus cena naleznete v ceníku .

 

1991-2018 © Jan Samiec / Mariánské náměstí 5, 709 00 Ostrava Mariánské hory / telefon: +420 608 771 081 / IČ:65476816 Provozní doba masérny: po-pá 7-19 hodin ( dle telefonických objednávek po-ne 7-20 hodin.)

Nezvedáme-li telefon, ozveme se obratem. Práci nám usnadníte, když nebudete posílat sms, máme vypnuté vyzvánění. Těšíme se mít volné ruce, abychom se vám mohli ozvat. Děkujeme za pochopení