Image

 

Oldřiška Samiecová Místecká:  “Příjemná a účelná investice do prevence a udržení vlastního zdraví jak fyzického tak duševního. Místo vhodné k relaxaci a příležitost k získání odpovědí na vaše životní otázky. Výjimečný způsob práce a citlivý přístup k osobnosti klienta v útulném prostředí. Srdečně doporučujeme.”

 

Markéta Peková: “S manželem jsme navštívili spoustu wellnes zařízení, ale přesto se stále vracíme tam, kde se cítíme nejlépe, k Honzovi. Pro nás oáza pro tělo i pro duši. :)”

 

Eva Kamlerová: “Chodím k p.Samiecovi víc než deset let a velmi oceňuji jeho přístup ke klientům. On je taková nabíječka lidské energie!!!”

 

Jaroslav Páník: “O panu Samiecovi jsem slyšel pět chválu od mnoha lidí, pak jsem se na vlastní kůži přesvědčil, že doporučení bylo na místě. Je mimořádně pečlivý. Masáž od něj je velký zážitek. Je to potěšení pro tělo i pro ducha. Člověk je potom jako znovuzrozený.”

 

Bezprostřední reakce po realxační masáži klientky, která si nepřeje být jmenovaná:  "Byla jsem nedávno s manželem a synem na wellness pobytu v hotelu v Beskydech (na nejmenovaném místě). V ceně byl balíček služeb, ve kterém byla půlhodinová masáž. Říkala jsem si při ní, že kdyby měla trvat další půlhodinu jako u vás, tak řeknu paní masérce, že už stačilo. I zadarmo by byla ta masáž drahá, můj malý syn by mi ji udělal lépe. Ono je to těžko chodit na podobné masáže, když zažil masírování od vás.":

 

Denisa Starečková: “Pana Samiece jsem začla navštěvovat na doporučení manžela. Navštěvuji ho pravidelně už více než 6 let a jsem s ním velmi spojena.”

 

Radovan Stareček: “Protože většinu svého pracovního času trávím buď v autě a nebo u počítače, moje páteř hodně trpěla. Dlouho jsem pak nemohl najít solidního maséra, který by mým problémům s páteří ulevil.Navštívil jsem různá zařízení, ale bohužel nikde jsem nebyl tak spokojen, abych tam docházel pravidelně. Pak jsem v roce 2010 dostal doporučení na pana Samiece, který mě mile překvapil svou profesionalitou a přístupem k provádění masáží. Od té doby k němu docházím pravidelně a jsem maximálně spokojen.Neměnil bych”

 

Sonja Hlaváčková: “Byla jsem příjemně překvapena profesionalitou pana maséra, jeho dvouhodinová harmonizační masáž mi skvěle prokrvila a uvolnila celé tělo po předchozí fyzické i psychické zátěži. Masérské manuální techniky plně odpovídaly lymfodrenážním a reflexním postupům a v kombinací s příjemnou termoterapií završily celkovou regeneraci těla. Mohu vřele doporučit. Fyzioterapeutka Soňa Hlaváčková”

 

 

1991-2018 © Jan Samiec / Mariánské náměstí 5, 709 00 Ostrava Mariánské hory / telefon: +420 608 771 081 / IČ:65476816   

    Dle předchozích telefonických objednávek k dispozici po-pá 8-20 hodin