Masáže těhotných žen

Harmonizační velmi šetrná masáž prostřednictvím doteků a citlivých tlaků na energetických drahách - meridiánech těla, velmi podobná masáži Shiatsu, pro větší důslednost kombinovaná s olejovou masáží. Nastávající maminka při ní leží na boku nebo na zádech. Jedná se o citlivé ošetření celého těla s výjimkou břicha a hrudníku. Při masírování olejem je tělo zakryté dekou pro zajištění vnějšího tepla a odhalená je pouze právě masírovaná partie.

Odstraňuje napětí nejen v zádech ale i ve svalech celého těla a ulevuje přetíženým kloubům během těhotenství. Zlepšuje prokrvení organismu, díky čemuž se zlepšují metabolické procesy, odbourávání zplodin (detoxikace) a  podporuje obranyschopnost organismu maminky i miminka. Navozuje pocit harmonie a klidu. "Dobíjí baterie". Postupy se přizpůsobují velmi citlivě prožitkům nastávájící maminky i miminka v bříšku.

Kontraindikace masáží v těhotenství obecně jsou v prvním trimestru a šestinedělí, kdy by zásah druhé osoby mohl narušit právě vznikající vztah maminky s miminkem.

Děkujeme za pozornost našim informacím a těšíme se na objednávku termínu vaší masáže.

1991-2018 © Jan Samiec / Mariánské náměstí 5, 709 00 Ostrava Mariánské hory / telefon: +420 608 771 081 / IČ:65476816 Provozní doba masérny: po-pá 7-19 hodin ( dle telefonických objednávek po-ne 7-20 hodin.)

Nezvedáme-li telefon, ozveme se obratem. Práci nám usnadníte, když nebudete posílat sms, máme vypnuté vyzvánění. Těšíme se mít volné ruce, abychom se vám mohli ozvat. Děkujeme za pochopení